11 yorum

  1. Merhaba,

    Öncelikle sitenizi cok begendigimi ve Osmanlica okumayi hemen hemen söktügümü ifade etmek isterim. Ben Almanyada yasiyorum ve dün bir Alman ilahiyatci arkadasimin evinde antika bir sehpa gördüm, sehpanin üzerinde metale isli osmanlica bir yazi vardi (farsca da olabilir ama hat osmanlicaya daha cok benziyor) Bu hatti kismen okudum ve adam sevincten havaya uctu. Ama malesef tam okuyamadik. Bunu size göndersem kendisine cok önemli bir güzel örnek olacak. Dini motifli bir yazi oldugunu düsünüyorum. Yardimlarinizi istirham ediyorum.

  2. Merhaba ek gelir sağlıyorum izin isteyecektim harfler için sizinle telefonda nasıl görüşme sağlayabilirim

  3. Merhaba, Testlere ve diğer dökümanlara ulaşmak istiyorum. Bir Devlet okulunda Osmanlıca derslerine girmekteyim. Ekstra Döküman elde etmek istiyorum. Nasıl yardımcı olabilirsiniz?

  4. üstadım merhabalar
    görme özürlü öğrenciler için ders kitabı çevirisi lazım yani latin alfabesiyle yazılması lazım bana nasıl yardımcı olabilirsiniz önerebileceğiniz yazılım, program neler var.

  5. söylemeyi unuttum kitaplar pdf olarak elimizde mevcut. dönüştürücü vb lazım tardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.saygılar

Yorum Yap